Jaką jakość wydruków oferuje HP deskjet ink advantage 3775?

hp deskjet ink advantage 3775

HP deskjet ink advantage 3775 jak powszechnie wiadomo nie jest sprzętem profesjonalnym lub półprofesjonalnym. Nie oznacza to jednak wcale, że nie można uzyskać wysokiej jakości wydruków. Sprzęt wielofunkcyjny przeznaczony jest głównie dla osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wydruków, a przystępną ceną.

Dla kogo jest sprzęt wielofunkcyjny?

hp deskjet ink advantage 3775

HP deskjet ink advantage 3775 z DrTusz.pl to przyjazny i niedrogi sprzęt, który dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu praktycznie każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Urządzenie doskonale sprawdzi się głównie przy drukowaniu dokumentów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować zdjęcia kolorowe, czy dokumenty z wykresami i skomplikowanymi obrazami. Sprzęt umożliwia nie tylko drukowanie, ale również skanowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia najlepiej drukować na błyszczącym papierze. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka rozdzielczość oraz płynność przechodzenia poszczególnych tonów kolorystycznych.

Wysokiej jakości skany

HP deskjet ink advantage 3775 oferuje nie tylko satysfakcjonujące wydruki, ale również możliwość wykonania porządnych skanów. Dzięki porządnemu i równomiernemu oświetleniu nie ma ryzyka utraty ostrości. Skany prezentują się zdecydowanie lepiej niż na przykład zdjęcia dokumentów, które robione są zwykłym aparatem. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że skaner nie nadaje się najlepiej do skanowania obrazów. Wynika to przede wszystkim z tego, że na obrazach mogą pojawić się pasy pikseli, których próżno szukać na odbitkach.

Niewielkie zużycie energii

Rachunki za energię elektryczną niestety cały czas idą w górę, dlatego też tym bardziej warto postawić na energooszczędny sprzęt. HP deskjet ink advantage 3775 zużywa stosunkowo niewiele energii, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić. Maksymalny pobór wynosi 13 W, dzięki czemu sprzęt posiada certyfikat Energy Star. Pierwsza strona zostanie wydrukowania po 24 sekundach. Wszystkie dane do skopiowania i wydrukowania przechowywane są w pamięci urządzenia (32 MB).