Tusz do drukarki HP 652: jak dobrać odpowiedni?


Zakup tuszu do drukarki atramentowej to zadanie, któremu warto poświęcić chwilę czasu. Wchodząc do sklepu możemy spotkać się z sytuacją, kiedy na półce nie będzie już żadnego tuszu do naszej drukarki marki HP. Co wtedy zrobić? Warto przejrzeć Internet i znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które nie tylko pozwoli utrzymać ciągłość druku, ale też zrobić to w niższej cenie. Jakie są na to sposoby? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Czarny tusz 652 – czym różni się zamiennik od oryginału?

Pierwszą rzeczą, którą warto wiedzieć zanim zaczniemy zakupy w internecie jest to, na co możemy się natknąć. Z reguły będziemy mieli do czynienia z tuszami do drukarek HP Deskjet Ink advantage, które produkowane są przez przedsiębiorstwo Hewlett-Packard oraz inne firmy zajmujące się drukiem na domowe potrzeby.

Tusz do drukarki HP 652 w kolorze czarnym nabyć można w oryginale. Taki atrament będzie charakteryzował się sporą wydajnością oraz jakością przetworzonego obrazu nieporównywalną z innymi propozycjami. Producent daje nam tusz, który pozwala na wydruk 360 stron w czerni. HP udziela gwarancji na sześć miesięcy, dzięki czemu jesteśmy zabezpieczeni na wypadek, gdyby zawartość kartridża wyschła.

Zamiennik, który często jest dostępny w tych samych sklepach, co oryginały, można nabyć za cenę prawie 2 razy niższą. Dostępne są pojemniki zawierające około 20 ml tuszu do drukarki HP 652. Pojedyncze opakowanie wystarczy na zapełnienie 650 stron wysokiej jakości drukiem. Warto pamiętać, że tego rodzaju wkład jest nieco mniej odporny na upływ czasu, co jest wskazaniem do jego częstszego wykorzystywania i uruchamiania urządzenia wielofunkcyjnego.

Do jakich drukarek można zastosować czarny tusz do drukarki hp 652?

Jeżeli mowa o produkcie, jakim jest tusz do drukarki HP 652 czarny kolor zastosujemy w urządzeniach z serii Deskjet Ink advantage oznaczonych numerami od 1115 do 3775 oraz od 3785 do 3835 oraz od 4530 do 5275.

Tusz 652 czarny dostępny w ofercie sprzedażowej na stronie https://www.drtusz.pl/tusze-hp-652-zamienniki-oryginalne-c-50200006914.html