Urządzenie Canon Pixma TS5150


Urządzenie Canon Pixma TS5150 jest to sprzęt przystępny cenowo, który jest wielofunkcyjny, do domowego użytku. Drukarka ta umożliwia bezprzewodowe i niezwykle łatwe, zarówno kopiowanie, drukowanie jak i skanowanie z poziomu przenośnych urządzeń. Jeśli chcesz, aby Twoja drukarka była łatwa, prosta i szybka w użyciu, to dobrze trafiłeś. To multifunkcyjne urządzenie Canon Pixma TS5150 da Ci wszystko co najlepsze jeżeli chodzi o drukarkę. Proces skanowania, kopiowania, jak i samego oczywistego drukowania, będzie niezwykle prosty, a także szybki. Już nie musisz się martwić stratą czasu i swojej cierpliwości.

Niedrogie oraz proste drukowanie w domu stało się możliwe dla każdego, a to dzięki obsługiwaniu zaawansowanej łączności.

To urządzenie wielofunkcyjne jest małe, więc zmieści się do każdego pomieszczenia, eleganckie – będzie pasować do każdego miejsca oraz przyjemne w obsługiwaniu. Urządzenie Canon Pixma TS5150 umożliwia nam bardzo proste skanowanie, drukowanie, jak i również kopiowanie atrakcyjnych zdjęć i obrazów oraz wyraźnych dokumentów w swoim własnym domu. Ponadto zapewniona jest zaawansowana bezprzewodowa łączność z innymi urządzeniami i usługami, które znajdują się w chmurze.

Łączność inteligentna

Jest możliwość łatwo bezprzewodowo skanować oraz drukować za pomocą inteligentnych urządzeń z systemem Android lub iOS. Wystarczy tylko pobrać aplikację Canon PRINT. Istnieją różne funkcje łączności, między innymi przez Bluetooth.

Oszczędność i wszechstronność

Dzięki opcjonalnym, ekonomicznym pojemnikom XL na każdy Canon TS5150 tusz umożliwione jest drukowanie większej liczby stron za taką samą kwotę pieniędzy. Dodatkowo istnieje funkcja druku automatycznego dwustronnego, która pozwala oszczędzać papier.

Drukarka ta ma dopasowane do siebie Canon Pixma TS5150 tusze. Są dostępne pakiety tuszu i papieru, czyli wszystko czego potrzeba do tego urządzenia.

Canon Pixma TS5150 tusze dostępne na stronie https://www.doktortusz.pl/canon-pixma-ts5150,k10522066002